2018 de ilk kadın Müftü yardımcısı Bid’ası çıkartıldı! Ne dünyada ne de İslam tarihinde olmayan böyle bir uyduruk makamı (Kadın Müftü Yardımcısı) icad eden Kişi ve Kurumlar, bu bid‘atin vebalini de üzerine almış oldu.

Bu sapıklık ciddi bir muhalefet görmeyince ilk kadın Fatih Müftülüğünde erkeklerden oluşan bir topluluğa konşmasını yaptı!  Böyle bir kepazeliği "Hz. Aişe'de Sahabe'nin sorduğu Sorularını cevaplıyordu"diye tevil edenlere değil, onlara aldanan Müminlere deriz:

Hz Aişe r.a. Ayet ile müminlerin annesi olduğu sabittir.
Ve Efendimizin yanında olması hasebi ile çoğu duyulmayan Mes‘elelere vakıftır. Onu normal bir kadın gibi örneklendirmek abestir, çünkü o duyulmayan Hadisleri ravilere nakletti. Eğer hadisleri nakletmeseydi vebal altında kalacaktı.

Hz Aişe r.a. Validemiz halka değil Ravilere PERDE ARKASINDA (Ahzab 53; bkz S.11) hadis anlatırdı Hem Efendimizin (asm) zamanında ve vefatından sonra böyle bir mecburiyet vardı! Bu mecburiyet olmasa elbette Aişe validemize sormazlardı. Şimdi her yer erkek hoca dolu. Bunlar tükendi koca memlekette de kadın vaizleremi kaldı adamlar!
Hem Aişe annemiz, ümmetin erkeklerine ebediyyen haram; diğer hanımlar öyle değil.

Bugünki ictimaiyatta aşırı dereceye varan nisa ve erkek ihtilatı ve yaşanan karma hayat ve açık-saçıklık, millî ahlakı ve diyanet hislerini çok fena darbeleyip anarşiliğe yol açmıştır. Resmî ve gayr-ı resmî şahsiyetler ve hamiyet-perverler birleşerek kuvvet kazanıp ciddi tedbirler alınması zaruridir. Aksi halde tarihî şahsiyete sahib milletimizin akıbeti, felakettir.

 

İhtilat mevzuyu ele alan Aşağıdaki Broşür muhtelif Derlemelerden alınarak hazırlanmıştır.

 

Broşürü buradan indirebilirsiniz:

Download
hukmu İhtilat.pdf
Adobe Acrobat Dokument 4.8 MB